Ta kuchnia ma swój niepowtarzalny, domowy smak. Klimat tego miejsca tworzy wyjątkowa gościnność. Naszych gości przyjmujemy od 1997 roku. Do dziś mamy kontakt z wieloma gośćmi, nawiązały się przyjaźnie. Tyle co tu się wydarzyło nie sposób streścić. Będzie nam miło, jeśli Ty również do nas zawitasz.

Zapytaj o dostępność pokoju

Gospodarze Gościny

Jedzenie w tej kuchni nie można zamienić na żadne inne. W żaden sposób nie jest przesadnie wyrafinowane, jest ładnie podane i po prostu smaczne!
Wielokrotnie wygrane miejsca za potrawy od pierwszego do trzeciego udokumentowane są na ścianach. Już nie mówiąc o zaangażowaniu się w wojewódzki konkurs kulinarny, czego efektem był udział w ogólnopolskim finale Bitwy Regionów.

Empatyczna, komunikatywna, wesoła i zawsze pomocna gospodyni domu Halina, u boku męża Mirka, który wieczornych rozmów przy ognisku też nie odmówi.

Propagatorka zdrowego odżywiania. Producentka Żurawiny z Kaszub ucieranej na surowo. Od blisko już 30 lat oddana promowaniu regionu i turystyce. Organizatorka 6 edycji Festiwalu Żurawiny.